אודות גולדסטון אבנים

האתר גולדסטון אבנים הוקם במטרה לתת את כל המידע לגבי אבני מדרך. היתרון הגדול ביותר של אבני מדרך הוא המראה הייחודי והטבעי שהם מעניקים לכל גינה. אבני המדך הפכו להיות פופולריים במיוחד בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים להכניס את פיסת הטבע הטבעית והמיוחדת הזו כמקור עיצוב פרקטי ומרשים במיוחד.

רבים מציינים כי הם נורא אוהבים את המראה המיוחד שאבני המדרך מוסיפות, האווירה והמראה הכפרי והטבעי שממלא את חצרם. בנוסף לכך, אבני המדרך ידידותיות מאוד לסביבה ולרוב גם עמידות יותר לתנאי הסביבה לעומת אבני מדרך מלאכותיות. אבני מדרך עשויות ממגוון רחב של סוגי אבנים, ניתן לרכוש אותן בגדלים, צבעים, צורות וטקסטורות שונות בהתאם לסגנון העיצובי והשימוש שלכם.

קצת עלי

ריטה פסחוב עם המשפחה שלה

נעים מאוד, אני ריטה פסחוב והחיבה שלי לאבני מדרך החלה דווקא מטיול משפחתי באזור הצפון. במהלך הטיול התארחנו במתחם צימרים משפחתי באחד מיישובי הצפון. אחד הדברים שבלטו לעין כבר בכניסה למושב היה העיצוב המיוחד של כמעט כל חצרות הבית ביישוב. חצרות רבות השתמשו באבני מדרך בצבעים וסגנונות שונים על מנת לתחום אזורי גידול, מזרקות ושבילים מתפתלים אשר הובילו ישירות לכניסת הבית. 

מעבר לאווירה הנעימה והכפרית ששרה במושב, גם במתחם בו התארחנו זכינו לראות ולגעת באותם אבנים מעוצבות. האבנים שימשו כמרצפות לאזורי הישיבה, כיתרו ערוגות של פרחים ועשבי מאכל שונים ובאופן כללי הם הצליחו להעניק מראה ייחודי ויוקרתי לאזור כולו. זו לא הייתה הפעם הראשונה שיצא לי לראות גינות מעוצבות ומרוצפות, אך משהו באותן אבנים טבעיות, בצבע ובטקסטורה שלהן העניק לעיצוב הכללי משהו אחר, משהו טבעי וזורם יותר, כאילו האבנים היו חלק טבעי ובלתי נפרד מאותן גינות.

מטרת האתר

מטרת האתר היא להנגיש את תחום אבני המדרך לכמה שיותר אנשים שמחפשים תחליפים טבעיים, מיוחדים ואיכותיים יותר לצורך עיצוב חצרות וגינות ציבוריות ופרטיות. המגוון הרחב של אבני המדרך והסוגים השונים של האבנים יוצרים בלבול רב ופעמים רבות בחירה לא נכונה ללא ידע מקדים עלולה לגרום לבחירה שאינה מתאימה מבחינה עיצובית או מבחינה פונקציונלית. 

המטרה העיקרית שלי באתר היא לאפשר לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם ובמקביל לנצל בצורה האופטימלית ביותר את היתרונות הגדולים הטמונים באבני מדרך.