אבני מדרך בשילוב עם גרנוליט

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  גרנוליט היא תערובת אבנים קטנות של חלוקי נחל מכל מיני צבעים וסוגים, אותה מפזרים במשטחי כניסה ושבילים. האבנים המרכיבות את תערובת הגרנוליט הן חלוקי נחל קטנטנים, מאחר ומדובר באבנים טבעיות, הן אינן זהות בגודלן ובמרקמן. את הגוונים של חלוקי הנחל והסלעים הקטנים מעניקים המינרלים שמהם מורכבות האבנים מה שיוצר טווח גוונים גדול מאוד. 

  האבנים מעורבבות עם תערובת בטון המורכבת ממלט וחול שאותה יוצקים על פני השטח. לאחר התייבשות הציפוי מלטשים את השכבה העליונה וכך נחשף מרקם האבנים הדקורטיבי.

   להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
   077-805-2100

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   יתרונות השימוש בגרנוליט

   מראה דקורטיבי – אבני הגרנוליט מגיעות במגוון רב מאוד של צבעים וגדלים, עובדה המאפשרת יצירת משטחים מעוצבים עם צורות גיאומטריות ואפילו תמונות.

   משטחים גדולים – הגרנוליט הוא תערובת סמיכה שאותה יוצקים בשטח הגינה, בעזרת התערבות יוצרים חיפוי לחצרות, שבילים ומשטחים גדולים במיוחד.  

   תחזוקה – משטחי גרנוליט אינם דורשים תחזוקה. 

   מחיר – אבני גרנוליט נמכרות בכמויות של עשרות קילוגרמים ועד טונות במחירים נמוכים יחסית.

   מחיר אבני גרנוליט

   מחיר למ״ר נע בין 200- 300 ש״ח. לעיתים המחיר אינו כולל את תשתית הבטון המיושמת עם האבנים. ברוב המקרים אבני גרנוליט נחשבות לאבנים זולות יחסית הנמכרות בכמויות גדולות, אך ניתן לפגוש אבני גרנוליט נדירים יותר שמחירם יהיה גבוה יותר. את האבנים ניתן לרכוש על פי צבע, גודל או כתערובת שאינה ממוינת.

   כמו כן העלויות משתנות בהתאם לגודל המשטח ולבקשות העיצוביות, במידה ואתם מעוניינים ביצירת צורות גאומטריות או עיצובים ייחודיים עלויות העבודה מתייקרות משמעותית.

   שילוב גרנוליט עם אבני מדרך

   גרנוליט מתאים לגינות המשלבות אבני מדרך בשל המרקם הניטרלי שלו, הגרנוליט משתלב היטב בסביבת צמחייה ובגינות מעוצבות עם אבנים או סלעים פראיים. ניתן לשלב את הגרנוליט מסביב לאבני מדרך, חיפוי אדמה, או מסביב לאלמנטים אחרים עשויים אבן. 

   יתרון נוסף של הגרנוליט הוא היכולת ליצור לו גימור מעוגל שמונע פציעות במקרה של נפילות, כמו כן הגרנוליט הוא בין המשטחים הבטוחים יותר מפני סכנות החלקה.

   ריטה פסחוב

   כותבת המאמר: ריטה פסחוב

   מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי ריטה פסחוב ואנשי מקצוע מנוסים. כדי להביא לכם את המידע העדכני והמועיל ביותר לגבי אבני מדרך ודרכי השימוש בהן. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך