אבני מדרך מרובעות

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אבני מדרך מרובעות או מלבניות הן אבנים שנוסרו או עובדו לכדי צורה מרובעת. פעמים רבות אבני מדרך המוגדרות מרובעות אינן סימטריות לחלוטין כפי שאנו רגילים לראות אריחי רצפה הנוצרו במפעל, ברוב המקרים לא מדובר גם בגדלים זהים של אבנים ויחד הם יוצרים מראה טבעי ופראי.

   להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
   077-805-2100

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   למרות שיש אפשרות לקבל אבנים טבעיות בצורות מוגדרות ומרובעות סימטריות על ידי הזמנה אישית הכרוכה בכמות גדולה של אבנים ולרוב גם בעלויות גבוהות בשל עבודת העיבוד הנדרשת. יש המאמינים כי זה פוגע בייחודיות של אבנים טבעיות. אנשים המעוניינים בצורה אחידה ושווה שתקנה להם מראה סופי מלוטש יכולים לרכוש אבנים מחומרים מלאכותיים כמו בטון או קרמיקות למינהן.

   כאשר מזמינים אבני מדרך מרובעות או אבן מדרך מלבנית מדובר בצורה מרובעת שלא תמיד אחידה, היא מאפשרת ליצור שבילים, ריצוף חוץ או לשמש כאבני דילוג יפהפיות דווקא בזכות האופי הטבעי שלהן.

   אבנים מרובעות ניתן לקבל במגוון רחב של סוגים, גדלים וצבעים. ישנן אבני מדרך אדומות שהן פופולריות ביותר בצורתן המרובעת. וכמו כן הן אבנים גדולות יחסית ובכך מספקות אפשרויות ריצוף חוץ מצויינות. באופן כללי כל סוג אבן יכולה להיות בצורה מרובעת, אך ישנן אבנים המוכרות יותר בזכות צורתן האמורפית.

   ריטה פסחוב

   כותבת המאמר: ריטה פסחוב

   מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי ריטה פסחוב ואנשי מקצוע מנוסים. כדי להביא לכם את המידע העדכני והמועיל ביותר לגבי אבני מדרך ודרכי השימוש בהן. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך