אבני מדרך שחורות

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כשמדברים על אבני מדרך שחורות לרוב מדובר באבני בזלת. אבני הבזלת הן אבנים טבעיות אשר הצבע הטבעי שלהן נע בגוונים של אפור לשחור בהתאם לאזור הגיאולוגי ממנו הם נחצבו.

  אבני מדרך בזלת הן אבנים חזקות מאוד העמידות בפני שחיקה, שבירה ונזקי מזג אוויר. כמו כן ניתן למצוא אבני צפחה שחורות, ההבדל העיקרי בין אבני הבזלת השחורות לבין אבני הצפחה הוא הטקסטורה של האבן, בעוד מרקמה של הצפחה מחוספס הבזלת היא אבן חלקה שלעיתים עוברת עיבוד על מנת ליצור טקסטורה מחוספסת יותר.

  כמו כן, הבזלת בעלת קשיחות ועמידות גבוהה יותר מאשר הצפחה. הצפחה זוהי אבן מיובאת ממקומות שונים בעולם, הבזלת נמצאת בארץ בעיקר באזור הצפון. 

  מחיר של אבני מדרך שחורות

  באופן כללי ניתן למצוא אבנים שחורות במחירים הנעים בין 50 – 80 ש"ח ליחידה. מאחר ומדובר באבני צפחה או בזלת, מדובר בסוג אבנים פופולרי במיוחד, לרוב מחירן יהיה גבוה יותר ממחיר  אבנים טבעיות אחרות הנמכרות בארץ. מחיר אבני הבזלת והצפחה כמעט זהה, המחיר משתנה בהתאם לגודל האבן, עובייה ועבודת העיבוד שהיא עברה.

   להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
   077-805-2100

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   אנשים הבוחרים באבנים שחורות או אפורות לרוב מעוניינים ליצור ניגודיות מעניינת, שילוב פופולרי הוא בין הצבע השחור לבין הצבע הלבן שנוצר מאבני הבזלת יחד עם אבני שומשום לבנות.

   חשוב לדעת כי אבנים בצבעים כהים כמו אפור ושחור סופגות חום בצורה טובה יותר, לכן בחודשי הקיץ האבנים יהיו חמות במיוחד למגע או להליכה ברגליים יחפות. 

   מידות של אבני מדרך שחורות

   כל סוגי האבנים מגיעות במידות ובצורות שונות, ניתן לרכוש אבנים קטנות, בינוניות, גדולות ואף גדולות במיוחד. ברוב המקרים האבנים נמכרות בצורות אמורפיות שונות היורות שבילים ורצוף פראי וטבעי. אך קיימת אפשרות לרכוש את האבנים גם בצורות מוגדרות יותר.

   הבזלת לדוגמה זוהי אבן המשווקת רבות בצורת חיתוך של משושה או עיגול, צורה זו משמשת בצורה נהדרת לצורך יצירת שביל אבנים ייחודי ובולט. תחילה מומלץ להבין מהו הצורך לכם באבנים והיכן הן יהיו מותקנות, לאחר מכן לבחור את הגודל הנכון לצרכים שלכם.

   ריטה פסחוב

   כותבת המאמר: ריטה פסחוב

   מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי ריטה פסחוב ואנשי מקצוע מנוסים. כדי להביא לכם את המידע העדכני והמועיל ביותר לגבי אבני מדרך ודרכי השימוש בהן. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך