אבני מדרך על דשא

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בכל מקום בו אתם מתכננים להתקין את אבני המדרך, חשוב קודם כל לבצע יישור של המשטח, אם אתם מתכננים להניח את האבנים על דשא טבעי או דשא סינטטי תצרכו לחתוך חלק ממנו ורק לאחר מכן להניח את האבן. חשוב שהחלק עליו אתם הולכים להניח את האבנים יהיה מיושר ונקי מעשבים, מומלץ לפרוס על השטח יריעה שחורה ומעליה להניח את האבן. 

  במידה ומניחים את האבנים על דשא טבעי, חשוב כי גובה האבנים יתאים לאופן כיסוח הדשא. אבנים גבוהות מדי אינן מאפשרות מעבר של מכסחת דשא, אם הן שקועות מדיי, הן יתמלאו במים בזמן ההשקייה ובזמן הגשמים. לכן חשוב להציב את האבנים מעט מעל גובה פני הקרקע.

  אבני מדרך על דשא

  אבני מדרך נראות טוב יותר כשהן מונחות סביב דשא, צבעו הירוק של הדשא נותן קונטרה יפה לצבע האבן ומדגיש את נוכחותן בגינה. אבני מדרך יכולות לשמש אתכם לצורך יצירת מסלול הליכה שישמור על הדשא ועל הפרחים והצמחים השתולים בגינה, האבנים ימנעו מכם להתלכלך באדמה רטובה בזמן השקייה או יציאה החוצה בחודשי החורף.

  יתרון נוסף הוא היכולת שלהם לפתור בעיות גובה שונות בקרקע. האבנים ניתנות להזזה בקלות וניתן לבצע שינויים והתאמות בהתאם לשינויים המתרחשים בגינה.

   להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
   077-805-2100

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   מה עדיף? דשא סינטטי או טבעי?

   פעמים רבות אנשים מתקשים להחליט האם לבחור בדשא טבעי או בדשא סינטטי לגינה שלהם. כאשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו, בעיקר כאשר משלבים אום יחד עם אבני מדרך טבעיות.

   לרוב מומלץ להתקין דשא מלאכותי בין האבנים, מכיוון שהדשא הסינטטי לא נעלם ומשאיר אחריו אדמה חשופה. כך המראה הטבעי והירוק נשמר לאורך כל השנה. כמו כן אין צורך בגיזום של דשא סינטטי, להבדיל מדשא טבעי שיצמח ויכסה את אבני המדרך או לחלופין יתקשה לצמוח וישאיר אדמה חשופה. 

   בנוסף, דשא טבעי דורש השקייה, מלבד העובדה כי יש צורך בבזבוז תדיר של מים, האבנים נרטבות ועלולות לגרום להחלקה. כך במידה ויש לכם ילדים קטנים שנוהגים לשחק ולרוץ בחצר מומלץ לקחת זאת בחשבון.

   ריטה פסחוב

   כותבת המאמר: ריטה פסחוב

   מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי ריטה פסחוב ואנשי מקצוע מנוסים. כדי להביא לכם את המידע העדכני והמועיל ביותר לגבי אבני מדרך ודרכי השימוש בהן. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך