אבני מדרך עגולות

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אבני מדרך עגולות הן אבנים טבעיות שנחתכו לצורה עגולה. בחלק מהמקרים מדובר באבנים מיובאות אשר מגיעות בצורתן העגולה ישירות ליבואן, במקרים אחרים החיתוך מתבצע בארץ במפעלי אבן או במקרה של הזמנה אישית.

  אבנים שמקובל לראות בצורות עגולות הן לרוב אבני מדרך בזלת, אבני מדרך צפחה, אבני ליימסטון בגוונים מיוחדים כמו אדום ואבני גיר שונות בעלות קשיחות נמוכה עד בינונית המאפשרות חיתוך קל של האבן. הצורה המעוגלת אינה משפיעה על אופי האבן ולרוב אבנים עגולות משמשות בעיקר לצורך עיצובי כמו יצירת שביל אבני מדרך בגוונים בולטים ופחות לצורכי ריצוף וחיפוי.

   להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
   077-805-2100

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   מחיר אבן מדרך עגולה

   אבן מדך עגולה היא אבן שעוצבה לכדי צורה זו, לכן עבודת העיבוד והניסור שלה עלולה לייקר את המחיר של האבן. אלמנטים נוספים שעלולים להשפיע על מחיר אבן המדרך הוא סוג האבן וגודלה. ככל שהאבן תהיה גדולה יותר כך המחיר יהיה גבוהה יותר. בנוסף המחיר של אבני מדרך עגולות קשיחות או אבנים מיובאות לרוב גבוה יותר מאבנים עגולות מקומיות.

   יישום של אבנים עגולות

   נהוג להניח אבנים עגולות על פני שטח אדמה או דשא לצורך יצירת שביל אבני מדרך. לעיתים מפזרים חצץ או אבני כורכר מתחת לאבנים על מנת ליצור בידול עיצובי ויציבות. אך לרוב אין שימוש בחומרי הידוק קבועים כמו בטון. יחד עם זאת אופן היישום של האבנים נתון כולו לשיקולים עיצוביים ופרקטיים, מאחר וככל שיש יותר צורך ביציבות של האבן ובעמידות בפני משקלים גבוהים, כך נדרש יישום מקצועי יותר.

   ריטה פסחוב

   כותבת המאמר: ריטה פסחוב

   מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי ריטה פסחוב ואנשי מקצוע מנוסים. כדי להביא לכם את המידע העדכני והמועיל ביותר לגבי אבני מדרך ודרכי השימוש בהן. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך