בחירת ריצוף פנים וחוץ – איך תעשו את זה נכון?

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  עיצובו של הבית בחלקו הפנימי ובחלקו החיצוני הוא נושא מהותי וחשוב עבור כל מי שעובר לגור בבית חדש בקרוב, או לחלופין אם הוא מבצע שיפוץ מאסיבי בבית קיים. 

  חשיבה על עיצוב הבית 

  ברוב המקרים הלקוחות נעזרים במעצב פנים אשר מלווה אותם לאורך כל הדרך ומציע להם אופציות רבות לבחירתם. הוא נותן דגשים לריצוץ פנים וחוץ שלדעתו יהיו המתאימים ביותר מבחינת הנראות, העמידות והעלויות על פי התקציב שנקבע לסעיף זה.

  ריצוף פנים ביתי 

  בעבר הישראלים בחרו אריחים כמו גרניט פורצלן, אריחי קרמיקה או שיש, אפשר לרכוש את הפריטים הללו בגדלים שונים, הן קטנים והן גדולים. המגמה היום היא לרכוש אריחים גדולים מאד והם מעניקים נפח מיוחד לחלל הבית.

  יש משפחות שמרצפות את כל הבית באריח זהה ויש כאלו שמעניקים נראות מרשימה מאד לסלון ולשאר רבדי הבית כמו פינת האוכל, למסדרון ולחדרים הם בוחרים ריצוף אחר שהוא בגודל סטנדרטי ובגוון דומה אך לא זהה וכך הם יוצרים שייכות בין המראה של הסלון למראה של שאר חלקי הבית.

  בשנים האחרונות יש שינוי מגמה בנושא ריצוף הבית ויש משפחות רבות שמעוניינות לבצע התקנה של פרקטים בבית. יש כאלו שבוחרים לבצע זאת בכל הבית באמצעות פרקט טבעי מרהיב בגווני עץ או לחלופין פרקט למינציה יפהפה בכל החדרים.

  חידוש ייחודי מהשנים האחרונות הוא פרקט פולימרי בעל עמידות גבוהה, אשר מתאים מאד לחדרים רטובים כמו המטבח וחדרי האמבטיה. פרקט זה הוא עמיד בתנאי לחות וגם אם יש מעט מים הפרקט לא מתעוות והוא נותר איתן וזאת לאור חומרי האיטום שקיימים בתוכו.

  ריצוף חוץ 

  החצר והגינה הם נושא חשוב מאד עבור כל משפחה שמימשה את החלום של בית עם גינה. לכן הם מקדישים מחשבה רבה לבחירת אבני מדרך שיהיו המתאימות ביותר. קיימים סוגים רבים והבחירה היא אינדיבידואלית על פי טעמם ובהתאם לצבע של הקיר החיצוני של המבנה.

  אפשר לקנות אבני דרך מרובעות גדולות אשר מרצפים זו לצד זו, אבנים עגולות גדולות אשר צועדים עליהם בין המדשאה והפרחים. קיימות גם אבני דרך מנוסרות בגדלים שונים שהן בעלות מראה יוצא דופן שמעניק המון יופי לכל חצר. 

  באמצעות ריצוף חוץ יוצרים את השבילים בין הנקודות השונות בחצר, כמו החניה, פינת הישיבה, פינת הברביקיו, גינת הירק ועוד. מדובר באריחים שעשויים מחומרים עמידים מאד כמו אבני בזלת בגוון שחור אבן טבעית יפהפייה ביותר, אבן צפחה שהיא בדרך כלל בהירה ומרשימה מאד, אבן העשויה מיציקה של בטון או בלוק אמריקה.

  לאחר ביצוע ריצוף החוץ נעים מאד ללכת בחצר, כיוון שהאבנים הללו הן יציבות מאד ולכן כשדורכים עליהן הן נותרות במקומן ואין כלל תזוזה מצד לצד. 

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך