שילוב אבני מדרך צבעוניות בחצר פרטית 

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  יש לכם חצר פרטית ואתם רוצים להשקיע בה? חפצים להכניס בה יותר צבע, ענין וגם טעם? השילוב של אבני מדרך צבעוניות עשוי להיות מושלם ממש. אתם תהנו מחצר שתהיה מרשימה במיוחד, בעיצוב ייחודי משלכם עם מראה מושך ומרשים כאחד.

  הגינות הפרטיות של היום, כמו גם החצרות הצמודים לבית כבר מזמן לא משמשות אותנו רק לצרכי חקלאות חובבנית או מקצועית. הגינות הפרטיות של פעם שאילצו את בעליהם להשקיע, לנטוע, לטפח, להשקות, לגזום, לזבל ולקצור, הפכו למטרד ולמשהו שבעליהם מנסים לעקוף אותם.

  היום אנשים רוצים ומחפשים לעצמם חיים קלים ונוחים. כך שגם החצר הפרטית כבר ממש לא מה שהיא הייתה בעבר. לא תוכלו למצוא עצי פרי מסוגים שונים הסובבים את הגינה, אתם גם לא תראו את משטחי הדשא הטבעיים או את שיחי הפרחים או הירק. כי היום ברוב חצרות הבתים תראו משטחים מרוצפים, משטחים שמכוסים ביריעות של דשא סינטטי וגם כאלה המרוצפים אבני מדרך צבעוניות.

  מי ירצף עבורכם את החצר?

  חשוב להבין כי כל הנושא הזה של ריצוף חצר פרטית זה לא נושא כל כך פשוט. אסור לרצף את החצר באבני המדרך הרצויים לפני שמבצעים עבודת הכנה. זה אומר הכנה של הקרקע עליה מבקשים לבצע את הריצוף וזאת על מנת שלא יווצר מצב אשר בו הצמחייה פתאום מרימה ראש ודוחפת את אבני המדרך או מבצבצת בין החיבורים של האבנים.

  אם מדובר ברצפה שכבר מרוצפת, עדיין לא תמיד היא תהיה כשירה לקלוט את אבני המדרך וחשוב יהיה לבצע עבודת הכנה קודם לכן.

  טיפול בצמחיה

  אם יש לכם בחצר או בגינה צמחיה ולא משנה אם זו צמחיה פראית או לחילופין צמחים שהשקעתם בהם, נטעתם אותם, טיפחתם אותם והכנסתם בהם את כל הכוחות שלכם. נדרשת הכנה מראש לקראת ביצוע העבודה של הריצוף.

  אם השטח לא יעבור הכנה, כל הריצוף לא יהיה מוצלח. לעיתים יהיה צורך בשירות של גיזום עצים ובמקרים אחרים יהיה זה ניכוש עשבים שוטים או אפילו כריתה של עצים.

  בכל מקרה טיפול כזה בצמחים או בגינה מחייבים עבודה מקצועית של אנשי מקצוע מומחים בתחום הזה של גננות. רק מי שהוא אכן גנן במקצועו וגם גנן בנשמתו הוא זה שידע וייטיב לבצע את העבודה בצורה המקצועית והנכונה בלי לפגוע לרעה בצמחים הקיימים.

  אבני מדרך שיעשו לכם את החצר

  מחפשים שירות של אבני מדרך וריצוף מקצועי? שימו לב ואל תתפתו לפנות אל כל איש מקצוע המפרסם ומשווק את עצמו. קורה לא פעם ואנשים שאינם מקצוענים באמת מציעים את שירותיהם כאשר התוצאות של העבודה היא בהתאם.

  לא מומלץ ולא כדאי לבצע עבודה שלא תהיה מקצועית דיה כי זה עלול לבוא לידי ביטוי בתוצאות שלא תהיינה מוצלחות.

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך