שילוב אבני מדרך ודשא סינטטי

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אבני מדרך יכולים להיות פתרון עיצובי ופרקטי לשימוש בגינות פרטיות ושטחים ציבוריים. אבני הדריכה הן בעצם אבנים מנוסרות בעובי של 3-5 ס"מ בממוצע ומרקמם חלק כך שניתן להשתמש בהן כריצוף חוץ.

  אבני מדרך משמשות בדרך כלל ליצירת שבילים בסביבת מדשאות טבעיות על מנת למנוע כניסה של בוץ לשטחי הפנים של הבית. לקוחות רבים שואלים אותנו האם צריך להשתמש באבני מדרך בשילוב עם דשא סינטטי? התשובה היא לא חד משמעית. 

  דשא סינטטי מונע בתור משטח בוץ והופך את הגינה לנקייה ללא צורך בשימוש בעזרים נוספים אך מבחינה עיצובית אנו תמיד ממליצים להשתמש באלמנטים נוספים בגינה כמו אבנים, חלוקי נחל ואבני מדרך על מנת לתת לגינה מראה טבעי ועשיר יותר.

  איך משלבים דשא סינטטי ואבני מדרך בהרמוניה?

  אם אתם רוצים ליצור שביל אז ניתן להשתמש באבני המדרך ולחתוך את הדשא הסינטטי מסביב לכל אבן ואבן. החיתוך יתבצע עם סכין כריש שתאפשר חיתוך מדויק בין המרבדים וכך נוכל ליהנות מכל העולמות פרקטיות ועיצוביות.

  אם אתם לא רוצים לבצע הפרדה בין החומרים אז ניתן להגדיר באזור מסוים שביל עם אבני מדרך ולפזר סביבם חלוקי נחל או חצץ ולתחום את שטח הדשא הסינטטי.

  שלום ולא להתראות לבוץ

  כל בעל גינה מכיר את התסכול הגדול שהילדים ואורחים עוברים בגינה ונכנסים עם כל הבוץ והלכלוך לתוך הבית. אבני מדרך ודשא סינטטי ימנעו את הסוגיה אחת ולתמיד.

  כאשר מתקינים דשא סינטטי מפזרים שכבה של חצץ שומשום והמהדקים את השטח. לאחר ההידוק פורשים יריעת פלריג למניעת צמיחת עשבים ומקבעים את הדשא הסינטטי.

  שכבת החצץ והיריעה נותנים לנו שכבת הפרדה מוחלטת בין משטח האדמה לדשא הסינטטי ובכך מונעים את המפגש בניהם.

  אם החלטנו להתקין גם אבני מדרך, בשילוב עם דשא סינטטי – נפזר שכבת שומשום דקה ויריעה ובכך נקבל אפקט זהה למשטח התקנת הדשא הסינטטי ונצליח להפטר מהבוץ אחת ולתמיד.

  אבני מדרך לגינות מעוצבות

  אבני מדרך הפכו להיות פריט עיצובי לכל דבר ועניין ולא משמשות רק כפריט פרקטי. יש מספר רחב של סוגים של אבני מדרך והן מתחלקות לשתי משפחות עיקריות: 

  אבני מדרך בזלת שצבען אפור והן נחשבות לאיכותיות וחזקות יותר ואבני מדרך טבעיות שלרב יהיו בצבע לבן והן נחשבות לנפוצות ביותר.

  שילוב נכון של אבני מדרך עם פריטים נוספים בגינה כמו: אבנים דקורטיביות, דשא מלאכותי וצמחייה יאפשרו לנו ליצור פינת חמד טבעית בכל מקום ואתר. 

  איך מתקינים אבני מדרך?

  אבני מדרך לא ממש דורשות התקנה אלא יותר הנחה והכנות של השטח. אם נרצה לשלב אבני מדרך בגינה אז נצטרך לוודא שהשטח ישר ומוחלק על מנת שהאבן תהיה יציבה וצמודה לקרקע.

  נהוג למקם את אבני המדרך במרחק של 20-40 ס"מ בממוצע אחת מהשנייה אך לא חייבים לדייק אלא לראות אם נוח לכם לבצע פסיעה בין אבן לאבן ואם לא אז לשפר לפי הצורך.

  אם אתם רוצים לבנות פינת מנגל, פינת ישיבה או שביל שיהיה חזק ואחיד אז ניתן להשתמש בבטון לבן על מנת ליצור משטח מרוצף בגינה.

  הובלה של אבני מדרך ודשא סינטטי

  אם אתם צרכים להוביל דשא סינטטי ואבנים אז מומלץ להשתמש בשירותי משאית מנוף. משקל החומרים יכול להסתכם במאות ק"ג וזו הסיבה שלא מומלץ לנסות לבצע סחיבה ידנית.

  במקרים בהם מדובר במרבדי דשא סינטטי קטנים של עד 20 מ"ר אז ניתן גם לבצע הובלה עצמאית אם יש לכם רכב פרטי גדול שיכול לעמוד במשקלים לפי החוק.

  אבני מדרך הן כבדות וגם מומלץ להשתמש בשירותי הובלה מקצועי אלא אם את זקוקים למספר אבנים בודדות ואז תוכלו גם לבצע הובלה עצמאית.

  לסיכום, אבני מדרך הן לא רק פריט שימושי אלא גם פריט עיצובי ודקורטיבי שיכול לשמש אותנו למספר רב של שימושים. אם אתם מחפשים דשא סינטטי איכותי ואבנים ההמלצה שלנו היא תמיד לפנות למקור – היבואנים והספקים המובילים יוכלו לתת לכם פתרון שלם וטיפים מקצועיים לבניית גינת החלומות שלכם.

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך