פתרונות בניה ועיצוב גינה

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מי שרוכש קרקע עבור הקמת בית פרטי, מגשים את החלום שלו ויש לו המון פנטזיות שהוא רוצה למלא את כולן. לצורך כך הוא נעזר באנשי מקצוע כמו אדריכל ומהנדס עבור כל מה שקשור לנראות של המבנה מבחינה הנדסית ואדריכלית, כדי שגודלו של המבנה ואופן החלוקה לחללים השונים יהיה תואם את גודלה של המשפחה והצרכים שלה, כמו כמה חדרים, חדר עבודה, מטבח רחב ידיים התואם את הרגלי האירוח המשפחתיים, פינת אוכל רחבת ידיים, מרפסת, כמה חדרי שירותים ועוד. 

  לגבי החלק החיצוני של הבית אשר כולל גינה גדולה, חנייה, בריכת שחייה, פינות ישיבה ועוד הלקוח שוכר אדריכל נוף ונעזר גם בשירותיו של מעצב הפנים של הבית שמתכנן גם את המרחב הציבורי סביב הבית. 

  פרק הזמן של התכנון וקבלת ההיתרים הוא ארוך ובאופן טבעי בני הבית מאד רוצים שהבית ייבנה במהרה וכך הם ייכנסו למגורים בביתם החדש. לכן במקרים רבים הם בוחרים באופציה של בניה קלה כיוון שפרק הזמן שנדרש להקמת המבנה בדרך זו יהיה מהיר משמעותית מאשר בנייה בדרך הקונבנציונלית. זאת כיוון שמדובר בשיטות בניה חדשניות ומתוחכמות אשר מתבצעות במפעל ולאחר מכן המבנה המוכן מועבר לשטח.  כך הבית מוכן הרבה יותר מהר ונחסכים ימי עבודה בשטח.

  גינה סביב הבית 

  על פי שלבי התכנון, בתום כל הנושא של בניית הבית ועיצוב הפנים, הלקוחות מתפנים גם לחשיבה לגבי הגינה. על פי גודלה והמבנה הגיאומטרי שלה ובהתאם לרצונם של הלקוחות לגבי ניצול השטח, יוצעו כמה סקיצות של גינה שיש בה כמה פינות חמד. הלקוחות יעברו על כל הסקיצות, יקבלו הסברים על היתרונות ועל החסרונות של כל אחת מהאופציות ובסופו של דבר יבחרו באחת מהסקיצות או בשילוב של כמה מהן.

  תוכנית הכנת הגינה 

  כיוון שבגינה יהיו כמה פינות, יש לנתב כמה מסלולי הליכה בין המיקומים השונים כדי שתהיה גישה נוחה. הדרך הנכונה היא לבצע באמצעות איש מקצוע מיומן ריצוף של אבני מדרך יפהפיות ואיכותיות. הלקוחות בוחרים מתוך ההיצע הקיים את הדגם שנראה להם המתאים ביותר מבין אבני צפחה, אבני מדרך טבעית, או בטון. האבנים הללו קיימות בכמה צורות ואבחר לבחור בין אבנים מעוגלות, מרובעות, או מנוסרות הקיימות בכמה צבעים הן בגודל קטן והן בגודל גדול.

  הנראות של הגינה

  בתום ריצוף שבילי הגישה מכינים את הפינות השונות על פי בקשת הלקוחות. ההחלטות של כל משפחה הן שונות, יש משפחות שמעוניינות בפינת ישיבה קטנה ואינטימית שכוללת שולחן וכמה כיסאות ואילו אחרים יבקשו פינת אירוח רחבת ידיים שיש בה רהיטים רבים והיא מותאמת לאורחים רבים. 

  מעבר לכך גולת הכותרת של הלקוחות היא העצים, הצמחייה והפרחים. המומחה בתחום זה בוחר את הצמחייה הרב עונתית המתאימה ביותר כדי שהמשפחות ייהנו מפרחים צבעוניים שפורחים לאורך כל השנה. 

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך