איך לבחור ריהוט גן

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אחת ההשלכות של מגפת הקורונה היא העובדה שישראלים רבים הבינו שדירת המגורים שבה הם גרים אינה מתאימה להם, לנוכח הסגרים שהיו בתקופה זו והם זקוקים למרחב גדול יותר. זו הסיבה שרבים מהם קיבלו החלטה למכור את דירתם הנוכחית ולקנות במקומה דירת גן, שיש כמות חדרים על פי הנחיצות של המשפחה ובנוסף לכך חצר גדולה. או לחלופין הם קנו בית פרטי שסביבו קיימת גם חצר גדולה. 

  התנהלות בחצר הבית 

  בעת עיצובה של החצר והגינה נעזרים בדרך כלל במעצב הפנים של הבית וגם באדריכל נוף כדי לתכנן כראוי את המרחב. לכל משפחה יש בקשות אחרות לתכולה של החצר. יש מי שמעוניין בגינה גדולה כדי לגדל בה פרחים צבעוניים, עצים וגם גינת ירק קטנה. אחרת יעדיפו ליצור שבילים יפהפיים מאבני מדרך צפחה או אבני מדרך טבעיות ולעצב פינות שונות בחצר. תהיה פינה למנגל, מתחם שבו יוצב ריהוט גינה וחניה לרכבים.

  בחירה של ריהוט גן

  קיימים סוגים שונים של ריהוט גן ולכן יש להתאים אותו לצורך המשפחתי. בשלב הראשון מגבשים החלטה על גודל הריהוט, לכמה אנשים הוא יתאים, לבני הבית בלבד, או לכמות הרבה יותר גדולה לאור הרגלי האירוח של המשפחה. 

  יש אפשרות לרכוש ספה המותאמת לחצר כיוון שהיא עשויה מהחומר ראטן הקיים בשלל גוונים, ריהוט מפלסטיק קשיח או ממתכת. כדי ליצור נוחות מקסימלית בעת הישיבה רוכשים כריות מרופדות ומניחים אותן על הספות ועל הכיסאות. כך נוח מאד לשבת על ריהוט גן גם אם מדובר בפרקי זמן ארוכים. 

  רכישה של רהיטים לגינה 

  כיוון שיש יצרנים ויבואנים רבים של ריהוט גן, כדאי לקבל המלצה מקרובי משפחה או מחברים שיסבירו איך לבחור ריהוט גן מתוך ההיצע הקיים. מה מומלץ והיכן כדאי לקנות ריהוט זה. כאשר מקבלים המלצה, ברור שמדובר בציוד בטיב מעולה.

  בנוסף לכך הלקוחות בודקים באתרי האינטרנט השונים כדי לקרוא חוות דעת על ספק זה או אחר, הן המלצות חיוביות וגם דיס המלצות כדי שלא יקנו ריהוט גן אצל ספק לא מומלץ. לאחר בדיקת מלוא המעטפת, הלקוחות מבצעים את הקנייה הנדרשת. 

  איכותם של רהיטי הגן 

  כאשר רוכשים ריהוט גן המגמה היא ליהנות מהמוצרים לאורך שנים. אך עקב פגעי מזג האוויר יש ליצור דרך להגן עליהם. לכן קונים רהיטים מאלומיניום שמתאימים מאד למטרה זו. מעבר לכך דואגים לרכוש כיסוי מעולה ולכסות את כל הפריטים בחורף ובימים החמים, או לחלופין להכניס אותם למחסן כדי להגן עליהם. 

  מעבר לכך כדאי לרכוש כיסאות וספות עם משענות נוחות, כך שכל האורחים ובני הבית יוכלו להתרווח ולשבת בניחותא וזאת לעומת ספסלים או שרפרפים שבהם אין משענת ולכן הם אינם נוחים לאורך זמן אלא רק לפרקי זמן קצרים יחסית. 

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך