אבני מדרך – כי לכל מדרכה מגיע אופי משלה

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כאשר מגיעים למקום שבו צריך לתכנן עיצוב של פיסת נוף יש לא מעט עקרונות עיצוביים שצריך לקחת בחשבון. עולם עיצוב הפנים מלא ורווי באינספור רעיונות וכמובן שצריך גם לקחת בחשבון את ההעדפות האישיות של כל לקוח ולקוח שעבורו מבצעים את העיצוב.

  כך גם הדבר בכל מה שקשור לעיצוב חיצוני – חצר, גינה, מרפסת וכמובן שבילי גישה ומעבר. גם אלה צריכים להיות שותפים למראה הכולל של הנוף ולכן צריך לבחון לעומק איך הם צריכים להיראות ואיך יהיה הכי נכון לבחור את התכונות והמאפיינים שלהם.

  כיום קיימים אינספור סוגים ודגמים של אבני מדרך שקל להבין מהשם את השימוש העתידי שלהן – אבנים אשר בעיצוב המותאם יוצרות ביחד את המדרכה או את שביל הגישה וכאמור – יש הרבה מה לדעת ולבחור על מנת להתאים אותם לצרכים או הדרישות של הלקוח.

  התאמה אישית ללקוח גם באבני מדרך

  לפעמים קשה להאמין שכמעט בכל תחום וענף בעיצוב הפנים והחוץ אפשר לבצע התאמות אישיות בדיוק למה ולאיך שהלקוח רוצה שהתוצאה הסופית תיראה. במידה ולא מוצאים בדיוק את מה שדרוש לשם כך – יש גם אפשרות לבצע חריטה על אבן על ידי מכשור מתקדם ומדויק, מה שידאג לכך שהשביל לא ייראה כמו שום שביל אחר.

  כך גם האבנים עצמן כבר לא רק אבנים ואפשר להפוך אותן ובעצם ליצור מהן כל מה שרוצים וכל מה שיתאים לרצונות של הלקוח. שביל הגישה או המדרכה חשובים לא פחות מהעיצוב של שאר אזורי הבית, הגינה וחצר ולכן מי שמחפש את המקוריות והייחודיות בהחלט ימצא אותן בדיוק כך – בעזרת בחירה מושכלת ומוקפדת של האבנים שמהן תורכב המדרכה.

  כיום יש מודעות גבוהה מאוד גם לעיצוב אישי וגם להתאמה אישית של אלמנטים שקשורים בעיצוב ולכן חשוב לשים לב גם לפרטים הקטנים.

  כשהמדרכה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית

  כיום זה בהחלט ברור וידוע – אין שום סיבה שהמדרכה או שביל הגישה לא ייראו מתאימים בדיוק לשאר האזורים בבית. האלטרנטיבה היא שהם יראו כנטע זר ובוודאי שאף אחד לא מעוניין במצב שכזה.

  אנשים אוהבים להרגיש שהם הגיעו הביתה כבר כשהם יוצאים מהרכב שלהם בחנייה או ברחוב. השטח שלהם מתחיל היכן שממוקמת האבן הראשונה של המדרכה או של שביל הגישה אל דלת הכניסה וכבר בצעד הזה הם רוצים להרגיש שהגיעו הביתה, שזה המקום שלהם, שלכאן הם כבר חיכו להגיע מהבוקר.

  ברגע שהם דורכים על אבנים שהם בחרו, עם חריטה שהם עיצבו ובחרו בעצמם והשביל הזה מוביל אותם אל דלת הכניסה אל הבית החמים והאהוב שלהם – אין ספק שהאבנים יעשו את התפקיד שלהם בדרך הכי טובה האפשרית.

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך