איך לבחור אבני מדרך לריצוף בית פרטי

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בחירה נכונה של ריצוף בית פרטי יכולה לשדרג את המראה שלו וגם את השווי שלו בשוק. יחד עם זאת, זו איננה פעולה קלה וכדאי לכם להכיר את כל האפשרויות העומדות לרשותכם לפני קבלת ההחלטה. במדריך זה נעבור על כמה מהאופציות שכדאי לכם להכיר, כך שתוכלו לייצר את האווירה הרצויה עם הריצוף המתאים.

  אבני מדרך בטון – בחירה קלאסית לאזור הכניסה לבית

  במידה ואתם רוצים להעניק לאזור הכניסה לבית מראה טבעי, הרי שאבני מדרך אשר עשויות מבטון הם ללא ספק אופציות מעולה. אבנים אלו מביאות פן כמעט נוסטלגי ונהדרות בהתמודדות עם מזג האוויר המשתנה אשר קיים בחללים לא מקורים.

  מסיבה זו, ניתן לראות הרבה מאוד בעלי בתים פרטיים אשר בוחרים באבנים אלו כריצוף ייחודי לחלל הכניסה של הבית הפרטי שלהם.

  אבני מדרך בזלת – לוק שמשדר עוצמה שמושלם לפטיו של הבית

  אבני מדרך בזלת הם ממש לא טרנד חדש וניתן לראות אותם במגוון של בתים פרטים בארץ ובעולם. אבנים אלו משדרים לוק אותנטי, כמעט בלתי מתאמץ – עניין אשר משתלב באופן אורגני ביחד עם כל סוג של צמחיה.

  יתרה מכך, לבזלת עצמה יש לוק עוצמתי אשר יכול להתאים לכם אם אתם מבקשים ליצור אפקט מרשים באזור הגינה. גם הצבע המובהק של הבזלת שנוצר לאחר שנים של תהליכים גאולוגיים – תורמים לעניין.

  אבני מדרך בגדלים שונים לחלל הפנים – להוסיף טאצ' פראי לאזורים המקורים

  כאשר אתם ניגשים לבחור ריצוף פנים לבית פרטי, ניתן להיעזר באבני המדרך בכדי לשמור על המונוליטיות בגזרת החומרים ולהוסיף טאצ' ייחודי בחלל הפנים. ניתן להשתמש באופן חכם באבנים אלו באזור האירוח המרכזי של הדירה, וליהנות מריצוף אשר מתכתב עם שלל של חומרים  טבעיים ובאופן קל פשוט.

  אגב, כדאי לזכור שאבנים אלו מגיעים בגדלים ובצורות גיאומטריות שונות, ולכן חשוב לבדוק אם רוצים לשמור על הקווים הקיימים או ליצור משהו חדש ומסעיר יותר.

  וכיצד הכי נכון להטמיע את האבנים בתהליך הריצוף?

  ובכן עד כמה שזה מפתה לחשוב על הפרויקט כתהליך DIY מאתגר ואף מהנה, מומלץ להשאיר זאת למקצוענים. חברה מקצועית כגון שיפוצים ומרוצים, תאפשר לכם לדעת שהריצוף יתבצע ברמה גבוה ושאתם תוכלו לישון בשקט.

  גם חברות מקצועיות נוספות יעניקו לכם שירות איכותי אולם בהחלט כדאי לראות את העבודות שהן עשו ולבחור בחברה אשר יש לה ניסיון בריצוף של בתים פרטיים או היכרות עם החומרים המדוברים.

  לסיכום, ישנו מגוון סוגים של אבני מדרך אשר מתאימים לבית פרטי וצריך ולכן חשוב לבדוק מהם הצרכים הדקורטיביים והפונקציונליים שלכם בתוך, ומחוץ לבית. כדאי לשים דגש על ההבדלים בין סוגי האבנים, הגדלים שבהם ניתן להשיג אותן ולשקול לשאול איש מקצוע בדבר ההתאמה של כל אבן לדרישות שלכם. בהצלחה.

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך