מהן האבנים המתאימות ביותר בעבור מצבה לנפטר?

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כאשר אנו נאלצים לבחור מצבה עבור מישהו שיקר לנו והלך לעולמו, אנו מגלים שורה של אפשרויות ברמת חומרי הגלם. ניתן לבחור באבנים טבעיות, באבנים אשר מבוססות על חומרים סינתטיים ובשילובים חכמים אשר מתאימים לצרכים הייחודיים שלכם. הצטרפו אלינו לכתבה הבאה וגלו מהן האבנים המתאימות ביותר בעבור מצבה לנפטר.

  מצבות משיש גרניט

  מצבות משיש גרניט הן מצבות אשר מתבססות על אבן טבעית אשר נוצרה במעמקי האדמה במשך זמן רב. אבן טבעית זו מאפשרת מגוון של חיתוכים והיא מגיע בגודל בינוני אשר מתאים לייצור של מצבות רבות ולחיתוך נוח של המצבה על פי הדרישה והאפיון הקיימים.

  אבן זו היא למעשה סוג של קריסטל אשר נבעה מלחצים אטמוספריים רבים וחום גדול ולכן דורשת ליטוש רציני לפני שמייצרים ממנה מצבה אבל בהחלט מדובר בחומר יפה ואשר מעניק תחושה ייחודית.

  מצבות שיש חברון

  מצבות שיש חברון נפוצות במיוחד בקרב הנופלים במלחמות ישראל ולכן יש להן כמעט מיתוס משלהם והבנה כמעט אוטומטית על מהות הנפטר ופועלו. המצבות אשר מגיעות מהרי יהודה, ניחנות במראה כמעט גירי אשר דורשות סיתות אך בסופו של דבר מדובר באבן טבעית ויפה. ניתן לשים אותה על כל מצבה ומצבה לאחר טיפול נכון.

  מצבות סלעים

  כשמן כן הן – מדובר במצבות אשר מגיעות מהסלע הטבעי אשר קיים בטבע ולא נוצרו בידי אדם. יתרה מכך, אלו מצבות אשר לא עברו תהליך של סיתות ולכן יש להן מראה מעט גס אך מעוד עתיק וייחודי.

  מכיוון שכך, חשוב לזכור שמדובר במצבעות אשר עלולות להשתנות במעט עם השנים וחדירה של מים למעמקי הסלע עשויה ליצור חריצים קטנים או מיני פירים בלב הסלע. ואולם בהחלט מדובר במצבות עם מראה חד פעמי שכמעט אין שני לו.

  אפשרות נוספת: הלבשה של מחיצת זכוכית על אבן 

  ברוב המקרים לא נהוג להשתמש בלוחות הזכוכית כחומר מונוליטי בבחירת המצבה עולם בהחלט מדובר בשכבות של זכוכית אשר מוסיפות המון. מכיוון שמדובר בחומרי טבעי אשר מתכתב עם מרבית סוגי השיש, מדובר באפשרות לגיטימית להוסיף נופך אישי לכל מצבה. כדאי לזכור גם שהחריטה היא ייחודיות יותר מאשר חציבה קלאסית בשיש, ולכן בהחלט מדובר באפשרות שחובה לשקול.

  ואיפה ניתן להשיג את כל האפשרויות האלו בכדי ליצור מצבה איכותית?

  בחברות המובילות בישראל, כגון חברת מצבות גן עדן, ניתן לבחור מבין שורה שלמה של חומרים ושילובים אשר יתאימו לצרכים הכלכליים והעיצובים שלכם. שווה גם לזכור שמכיוון שמדובר בפרידה מן אדם יקר, כדאי לקחת את הזמן לפני הבחירה ולנסות לראות מה היתרונות והחסרונות של כל אבן. בכל מקרה, ניתן לקבל גם ייעוץ ללא עלות במרבית החברות ולהבין מה מתאים לכם, לאקלים המקומי ולדרישות הסובייקטיביות של כל משפחה.

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך