טיפים שימושיים לשמירה על הגינה

  להצעת מחיר על אבני מדרך השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-2100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טיפוחה של גינה יפה, חיונית ומוריקה מצריך זמן, ידע והשקעה בלתי מבוטלת. עם זאת, הדבר בהחלט עשוי להשתלם כאשר בסופו של יום, לרשותנו פנינת טבע ייחודית ממנה אנו יכולים ליהנות, להירגע ולהתנתק מכל הרעש וההמולה היומיומיים.

  אז נכון שניתן לקרוא לגנן מקצועי מעת לעת כדי שיוודא כי הכל עומד במקומו; אך מה באשר לטיפוח תחביב קטנטן לטיפוח הגינה? רבים נרתעים לנוכח מחשבה שכזאת, ואנו כאן כדי לשמש כצופר הרגעה, ולתת לכם מספר טיפים יומיומיים וסופר שימושיים אשר יאפשרו לכם לשמור על הגינה ולהבטיח את רעננותה מדי יום ויום.

  השקיה נכונה

  אנחנו יודעים, אנו וודאי לא מחדשים לכם דבר באומרנו כי השקיה יכולה לשמר את חייהם של הצמחים המוריקים והפרחים הרבגוניים שבגינה. כאן מטרתנו היא לומר כי מוטב יהיה לרגע לעצור, לעשות את 'שיעורי הבית' ולהכיר את אופני ההשקיה הנהוגים בכל אחד ואחד מן הצמחים שבגינה. 

  הדרכה חד פעמית מטעמו של בעל מקצוע, תוכל לשפוך אור רב על הנושא, כאשר ישנם צמחים אותם מומלץ להשקות בבוקר או בערב, צמחים אותם כדאי להשקות בצהריים, צמחים שמומלץ להרבות בהשקייתם ומנגד כאלו שדווקא ייסוגו ויקמלו אם נגזים. 

  מערכות אוטומטיות להשקיה אף הן אפשרות שכדאי לקחת בחשבון, אך כמובן שיחד איתן מגיעות גם עלויות בלתי מבוטלות. על-כן הדרכה חד פעמית, תוכל לסגור עבורכם את הנושא אחת ולתמיד.

  אבני מדרך לסלילת דרך ברורה ויפהפייה

  כאשר כל הגינה מרובה בצמחים ופרחים, הרי שייתכן ואנו וכן יתר דיירי הבית או המוזמנים, לא נדע היכן ניתן לטייל ברחביה המוריקים והיכן לא.

  זה הזמן ליצור גבולות גזרה ברורים יותר, ולצד זאת, שלא לפגוע ביופייה של הגינה. אנו בגולדסטון אבנים שמחים להציע מגוון עשיר של אבני מדרך ליצירתה של גינה נגישה, וכזאת המלווה בטאץ' ייחודי.

  אבני מדרך בזלת הנבחרות בקפידה, יכולות להתכתב עם טאץ' העיצובי של הגינה, ולהשלים עליה את החסר. אבן בעלת מראה טבעי ובצבעים תואמים המשתלבת בהרמוניה נהדרת עם הצמחייה.

  גיזום וטיפול תקופתי לצמחייה

  גם כאן כאמור, הדרכה חד פעמית מטעמו של איש מקצוע כגון יכולה לשפוך אור רב על מלאכת הטיפוח השבועית או התקופתית, ולאפשר לכם לטפח תחביב לשימור הגינה שהוא כולו שלכם.

  כיום ניתן למצוא מגוון עשיר של כלי גינון חשמליים נטענים באמצעותם בעלי הגינה יכולים להתנייד ברחביה של החצר, לקצוץ את הדשא ולגזום את השיחים בקלות ובפשטות. היתרון הגלום בכלי הגינון החשמליים הנטענים טמון בהיותם שקטים להפליא, דבר המקנה את האפשרות להיעזר במפוח עלים להרחקת פסולת העלים מבלי לעורר את זעמם של השכנים, לגזום את הדשא באין מפריע וליהנות מגינה מטופחת ויפהפייה.

  אנו בטוחים שכאשר אתם תהיו אלו שיטפחו את הגינה, הרי שתוצריה ומראיה המלבלבים, יקבלו משמעות נוספת; גינה שהיא כולה שלכם, פרי יצירתכם.

  אבני מדרך נוספות שיכולות לעניין אותך